معرفی شرکت

محصولات ما: • پلتفرم تبلیغات دیجیتال تپسل - تبلیغات ویدئویی و بنری در اپلیکیشن‌های پرمخاطب موبایل • پلتفرم تبلیغات آنلاین مدیا.اد - تبلیغات همسان در وبسایت‌های پرمخاطب • شبکه اینفلوئنسر مارکتینگ تگرو - تبلیغات به صورت میکرو/ماکرو اینفلوئسر مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام، توئیتر، لینکدین و پادکست‌ها • کالج تپسل - آموزش بازاریابی دیجیتال، با ارائه بلوک‌های یادگیری متنوع و برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی در حوزه بازاریابی دیجیتال • تبلیغات در جستجوی کافه‌بازار - با اتصال فنی میان دو مجموعه تپسل و کافه‌بازار، این ظرفیت تبلیغاتی هم‌اکنون در شبکه تپسل بهره‌برداری می‌شود.

تپسل، شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال

افراد در تپسل میتوانند با آشنایی با فرصت های مختلف موجود در شرکت موقعیت کاری مناسب خود را پیدا کنند.

مزایای کار در شرکت

تعدادی از اعضای تپسل دانشجو هستند و ساعت کاری شناور در شرکت به آن‌ها کمک کرده است تا در کنار تحصیل، به کار موردعلاقه‌ی خود مشغول باشند. بیمه‌ی تأمین اجتماعی از روز اول کاری برای همه‌ی اعضای خانواده‌ی تپسل لحاظ می‌شود. در ابتدای استخدام هرکس در شرکت، می‌کوشیم چند موقعیت مختلف را به او معرفی کنیم تا خودش بهترین موقعیت و کاری که به آن علاقه دارد را بیابد.

فرهنگ کاری شرکت

خانواده‌ی تپسل جوان است، به همین دلیل مراودات بین افراد صمیمی و درعین‌حال متناسب با یک محیط کار حرفه‌ای است. افراد در تپسل برای اجرای کارهایشان آزادی عمل دارند، مهم این است که به زمانبندی ها پایبند باشیم و نیازهای مشتری به‌موقع مرتفع شود و پاسخ مناسب در سریع‌ترین زمان به او داده شود. در تپسل خلاقیت، ایده‌های جدید و بهبود روند انجام کارهای تیمی همواره مورد توجه است و انتظار می‌رود هرکس علاوه بر پیشرفت حرفه‌ای و پیشرفت محصول، به فکر افزایش توانایی‌های شخصی خود هم باشد.

ارتباط افراد در تپسل صمیمی و درعین‌حال متناسب با یک محیط کار حرفه‌ای است.